Toke 475 m2 ne Gjilan,13.000 euro, nderrim...

Shitet nga: femi kryeziu 26 Tet 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten 475 m2 ne Livoq te vishnjet, parcela eshte 100m large rruges se asfaltuar, ka rruge 8 m ne dy anet .
Rrymen dhe kanalizimin I ka afer 100m.
Parcela prej qendres se qytetit eshte 5 km large.
E pershtatshme per shtepi, vikendice, cmimi 13.000 euro, 27 euro m2, nderrim me veture .
Femi Kryeziu 044 518 252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim