Toke bujqesore (dhe ndertimore) mbi Pasjak (qesh..

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten dy parcela prane rruges se vjeter per Prishtine 1500m nga Pasjaku (rruga e vjeter nis ne Pasjak dhe del te pishina ne Bresalc afer Mihirit, udhekryqi per Ponesh dhe Kishnapole)

Neper kete rruge kalon rruga e ardheshme e re Prishtine-Gjilan-dheu i Badhe. Rruga eshte e tipit te autostrades dhe vlera e kesaj toke do te rritet shume shpejte per disa here.

Njera parcele eshte 24 ari ne kendin e dy rrugeve dhe eshte forte e mire per pune bujqesore, per vikendice, per shtepi, ...

Tjetra eshte te "qeshmja e Lahit" dhe kjo qeshme eshte ne token tone prej 40 ari ne rrigen kryesore.

Toka ka uje te mjaftueshme dhe krejte zona ka mjafte uje

e pershtatshme per troje, per bujqesi, posaqerisht per pemtari.

Gjithsej siperfaqe 64 ari (dy parcela njera 24 dhe tjetra 40 ari)
Mund te shiten edhe ndaras

Çmimi 5 euro per meter (500 euro per ari)

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim