Toke dy parcela

Shitet nga: shefket 09 Krr 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes dyi parcela jan nga 490m (katror) parcelat kan infrastruktur të plotë si psh:Rrymë,Ujë,Kanalizim etj.
Ky vend ka dokumentacion te rregullt eshte ne emer timin dhe gjendet ne rrugen qarkore afer fushes se futbollit GENTI ne GJILAN...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim