Toke ndertimore ne lagjen e tete ne Gjilan

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Gsh 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet toka ndertimore (per troje dhe ndertim te larte)
Lagja e tete (ose qarku)
Gjendet 40 metra gjatesi ne rrugen kryesore "Hasan Remniku" per Livoq dhe Cernice (rruga e re me standarde te larta)
Sasia 40 ari

Çmimi 6000 euro per ari me mundesi te negocijimit

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim