Toke ne Gjilan

Shitet nga: ganiu 24 Shk 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
urgjent shes arat te vali ranch ml 28 dhe neperlepnice afer bunarit apo hotel europes ikan 28 ari qmimi me marveshtje te interesuarit mund te lajmrohen ne tel 044766877 ganiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim