Toke ne Gjilan

Shitet nga: ganiu 02 Mar 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
urgjent shiten mali afer valit ranch dhe ara tebunari perlepnices afer hotel europa 2002 te interesuarit lete lajmrohen ne telefonin 044766 877 ganiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim