Toke ne Gjilan

Shitet nga: Toka 19 Mar 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shesim Toke rreth 4 hektare dhe Male rreth 2 hektar ne mes te fshatrave Topanice-Bllate-Dajkovce,

Toka eshte mjaft me rendimente te larta dhe ne pozite te mire.

Cmimi eshte eshte mjaft i volitshem

Toka eshte 1 m2 = 1 €
Mali eshte 1 m2 = 1.5 €

045 579 739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim