Toke ne Gjilan

Shitet nga: ganiu 24 Mar 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
urgjent shitet mali afer valit ranch me qmim te volitshium mali esht ngjit me opronen evalit rancjh te interesumit lajmronu ne tel 044766877 ganiu qmimi esht i volitshum dhe idiskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim