Toke prej 3.10 dhe 3.60 ari ne Gjilan

Shitet nga: ganiu 24 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
urgjentt shes yrtat te zabeli sahit ages me siperfaqe 3.10 3.60 ari qmimi ivolitshum te interesumt lajmronu ne tel ne numrin 044766877 ganiu yrtat jante parcelizum me infrastruktur rym kanalizim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim