Toke prej 1 hektar e 70 ari ne Gjilan

Shitet nga: ganiu 29 Mar 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
urgjent shiten 1 hektar e70 afer valit ranch apo ma saksisht te dakt toka asht asht epershtatshum per bujqesi apo blegtori epunushme dhe eprshtatshme per grande
lajmronu ne numrin 044 766877 ganiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim