Toke prej 10 ari ne Gjilan perball agmija center

Shitet nga: artan Dje 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
shiten 10 ari tok mbrapa fsk apo ish kampit montith per ballqendres tregtare agmija me leje ndertimi per objekte te larta rruget po sa kan filluar te shtrohen me dokumenta te rregullta mund te mar dhe ndonje vetur ne kembim.......................

jan 57 ari te cilat mund te ipen dhe per ndertim te banesave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim