Toke prej 1300m2 ne Gjilan

Shitet nga: Egzon 01 Tet 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Adresa: Draganc
Sipërfaqe: 1300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Trualli gjendet ne Dragancë (Lugu i Gjelbërt), vetëm 15 minuta (me veturë) largësi nga qendra e qytetit.

Trualli është i përshtatëshm për vikendic dhe për bujqësi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim