Toke prej 27 ari ne Gjilan

Shitet nga: ganiu 24 Mar 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
urgjent shiten 27 ari te kampi montej ne gjila qmimi asht i volitshum vendi esht ilejum per nderitm kolektiv p+8 te interseuarit lajmronu ne telefeonin 044766877 ganiu qmimi asht i volitshum dhe idiskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim