Toke prej 28 ari ne Gjilan

Shitet nga: ganiu 17 Shk 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
urgjent shes aren nekuvc me siperfaqe 28 ari ka 8erom2 dhe aren tebunari perlepnices 20 ari me qmim te volitshum arat kan rrugen jan vende te pershtashme shum te intersurit lajmrohen nenumrin 044766877 ganiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim