Toke prej 33m2 ne Gjilan

Shitet nga: fatlum 22 Shk 03:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Adresa: perlepnic te vali ranch
Sipërfaqe: 33 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
shiten 33 ari me ghith shpi te vali ranch ku shtepia esht ebanushme ka dy dhoma ni kuzhin banjo kuridor dhe garazhd shtepia esht ebanushme dmth aty banoj vet un ku me valin ranch me dan vetem asfallti shtepia ka dy pusa per uj te pijes ka nje pamje te mir te qytetit qmimi per meterr katror esht 10 euro ku aj qe e mer token i pagun vetem 33 ari tok dmth shpia vje fal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim