Toke prej 9 ari ne Gjilan

Shitet nga: ganiu 05 Dhj 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Adresa: gjilan
Sipërfaqe: 900 m2
Komuna: Gjilan
shiten 9 ari te zabeli sahit ages qmimi ivolitshum trolli ka vend per tre troje ka 3 ari qdo gje asht okej medokumentacion ka rrymen kanalizimin ujsjellsin dhe asfaltin mateper thir ne tel 044766877 ganiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim