Toke prej 9 ari ne Gjilan

Shitet nga: ganiu 30 Jan 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Adresa: te zabeli sahit ages gjilan
Sipërfaqe: 900 m2
Komuna: Gjilan
vendi gjendet afer shkolles mesme te buqesis vendi ipershtatshum per tre troje perrreth asfaltit ka rrug ne dy ane ka kanalizimin ujsjellsin dhe rrymen mateper thir ne tel 044766877 ganiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim