Toke truall per ndertim

Shitet nga: Sokol Demiri 19 Dhj 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shes truallin i pershtatshem per ndertim shtepish, posedon gjitha kushtet siq jan (ujin,rrymen,kanalizimin)trualli esht i gatshem lum kushe merr esht ne emer te pronarit Shqiptar,sidhe vlen te ceket qe nuk asht ne hipotek,gjithqka ne rregull sa i perket dokumenteve mundeni ta vizitoni dhe te bindeni trualli ed. Ka gjithsejt( 5 ari) 35 /15 gjersia dhe gjatsia, afer asfaltit GJilan rr qarkore Rr Hasan Remniku, qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim