Tre hektar ne kosaqen eper urgjent qmimi volitshum

Shitet nga: ganiu 13 Pri 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
vendi gjendet ne kosaqen eper afer perlepnices ara ka rrugen kapozit te mir gjeografike epershtatshme per vikendica dhe produkte bujqesore qmimi ivolitshum sipas marveshtjes te interesumt lajmronu ne numrin044766877 ganiu,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim