Troje,2ar,2.5ar,etj te pazari zallit rruga qarko..

Shitet nga: Hajriz 25 Krr 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten troje ne udhkryqin e rruges qarkore gjilan -livoq i eperm dhe rruga qarkore. Bujanovc-Ferizaj ,me sakt te pazari izallit perkatsisht restorant "Lata ose me skate te restorant Doni, me infrastrukture komplete dmth ujesejlles 24h kanalizim rryme njefazore dhetrefazore me tension te shkelqyeshem ,internet ipko,kujtesa Ptk ,abulanta 50m larg ,shkolla fillore e mesme e ulete 350m nga placi vend i qete per banim rruga 6m e gjere e pershtashme per hapje te bodrumeve vend i fort dhe jo moqalike etjera perparsi bartjen e ebejm mbrenda dites sipas marveshjes.Per informata me te hoolsoshme ne telefon 045 552 358 ose ne viber +337 45 552 358.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim