Troje,4ari ndertim te shtepi plan urbanistikeGji..

Shitet nga: Hajriz 17 Pri 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten troje sipas kerkese se blersit per siperfaqe dhe me plan urbanistike -leje ndertimi .
Trojet gjenden te pazari izallit perkatsisht te restourant "DONI" larg nga objektet e cekura 25 m dhe nga rruga te udhkryqi i rruges qarkore restourant doni dhe pazari i zallit.
Siperfaqet t trojeve jane:208m2 ,apo 2ari e 8m2 ; tjetri me sirefqae 258m2; dhe 252 m2 apo 2ari e 58m2.
Trojet posedojn kanalizim ujesjelles 25m larg nga rrejti i ujesjellesit, rryme me tension trefazor dhe tensinon te fort,rruga e gjere 25m gjatesi deri te trolli gje gjersi 5m, jam pronar itroje qysh nga viti 1965 nuk e kam te blere per tregeti bartjen e bejm mbrenda dites vetem derisa te arrihet marveshja dhe te shkruhet.per me shuem informata ne telefon 045 552 358 apo viber +377. 45552358.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim