Troje nga 3.5 ari urbaniz te restorant DONI paz

Shitet nga: shitet 05 Krr 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten troje nga 3.5 ari ne udhkryqin e rruges qarkore te pazari ireres respektivisht te resorant doni 25m larg rruges kryesore .ka gjihe infrastrukturen uje 24h kanalizim dhe dy rruge alternative per qasje per informata lajmrohuni jeni te mire pritur .bartjen e bejm me aritjen e marveshjes jemi pronar i saj qysh nga vitet 1965 te.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim