Troje per nderrtim pllaca

Shitet nga: Hajriz 24 Tet 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Adresa: Shiten troje troje-pllaca nga 212m
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Gjilan
Troje ne shitje me leje urbanistike dhe infrastrukture te plote me siperfaqe nga 212m2 dhe siperfaqe 252m2 apo nga dy are e dymbdhjete metra dhe tjetri me siperfaqe dy are e pesedhejte e dy metra ,ka infasturkure rruge nga rryga larg nga rruga kresore 25m ka kanalizim fi 160 ,ujesjelles, rryme trifazore me tension te mire 220/380v çmimi per per meter 90 € ose nje ari 100m2= 9000€ ,bartjen e bejm menjehere me rastin e marveshjes dhe pagesen e bere ne llogari bankare jemi pronar i palujthshmerise qe nga viti 1965 viti.pervme tper informata mund te komunikojme ne viber +37745552358 si dhe mund te shifet edhe ne vendin e ngjarjes dhe te diskutohet ne detalje per gjitha opinionet tuja qe ju intereson per parcelen perkatsishte pllacin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim