Troje-pllace

Shitet nga: Troje 26 Gsh 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Adresa: Troje
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Gjilan
Shiten troje te urbanizuara me leje urbanistike trojet jane me siperfaqe 2.52m2 dhe tjetri me siperfaqe 2.12m2
Kane infrastrukture te plote ujsjelles rruge ,kanalizim rryeme me tension normal pra te fort pasi trafo eshte afer disa dhjetra metra shkolla afer ambullanta familjare me nje fjale gjitha kushtet te plotsuara per banim ka ne dy rryge qasje pra alternative.
Informata ne viber 377 45552358
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim