Trojet 30ari dhe 25ari

Shitet nga: ECO STANDARD 22 Shk 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Udha e Kumanoves ( Livoc I ulet – Velekince ).
Sipërfaqe: 5500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shiten trojet
30ari dhe 25ari
Lokacioni : Udha e Kumanoves ( Livoc I ulet – Velekince ).
Cmimi shum i volitshem
ecostandard@hotmail.com
+377 44 945 139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim