Trojet tek bregu i djegur gjilan

Shitet nga: agim 26 Shk 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
trojet kan rrugë rrym kanalizim ujsjells 24h infrastruktura eshte e plote si dhe trojet jan te urbanizuara me leje ndertimi ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim