Trolli Në Lagjen Arbëria Rruga “Bajram Llovca “ ..

Shitet nga: Qazim 08 Maj 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Trolli Në Lagjen Arbëria Rruga “Bajram Llovca “ Nr: 6 Trolli posedon 10 ari, Toka është e pershtatshëm për qdo llojë veprimtarie Ka rrugen e asfaltuar, ujë, rrymë,Kanalizim,linja telefonike-net.etj me dokumenta të regullta kontrata gjygjësore dhe në kadastër.
Qmimi 110 euro per meter katrore (11.000 euro per 1 ari)


Per me shum Info
Tel:+41788832753
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim