Trolli Urbanistik ne Gjilan

Shitet nga: Fadil 23 Shk 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Parcela Kadastrale me nr 070403013-872-5
Me siperfaqe prej 5.48 ari .
Gjendet në Lagjen Ramiz Cerrnica - rruga e Malësisë
Lokacioni I gjerë

E parceluar – ndarë sipas Planit Detal Urbanistik Qarku/2002,ku lejohet ndërtimi I shtëpisë së Banimit Individual .

Ka qasje në infrastrukturë rrugore me gjerësi 6.00 m e cila lidhet me rrugën kryesore - Qarkore në largësi prej 400 m . Ka rrjet të ujësjellësit dhe kanalizimin .

Për më tepër informata mund të na kontaktoni në nr të telefonit : 045-573-480 , 044-178-523.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim