Truall Shitet 210m ,Vendi ku shitet zalli iurban..

Shitet nga: Hajriz 31 Tet 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten troje nga 210m2 si 258m2 dhe 252m2 me ifrasrtuktur te plote dhe i urbanizuar . trolli posedon ujsjelles 24h ,kanalizim ,rryme trifazore me tensinon te 220v380v,Trolli gjendet ne udhkryqin e rruges qarkore te pazari izallit ne rruge Prishtine Ferizaj dhe rruga pireves necdrejtim te Livoqit te Ulet qasje ne dy anet e rruges ,trolli kufizhet me rruge kryesore,25m nga rryga kryesore, e japim edhe me investim me afat gjate per çdo lloj biznisi informata nevtel 045 552 358 ose ne Viber +377 45 552 358 per informata nga ora 14h pase dite .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim