Truall ne Gjilan

Shitet nga: Bashkim 07 Qer 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet trualli afer pishines "hawai", mbrapa fushes se futbollit "Andi Sport", me siperfaqe prej 436m2. Trualli eshte ne forme katrore dhe shume i pershtatshem per ndertimin e shtepise per arsye se posedon kanalizim , energji elektrike dhe uje te ujesjellesit rajonal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim