Truall ne Gjilan

Shitet nga: afrimi 16 Mar 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 1200 m2
Komuna: Gjilan
shesim truallin prej 1200 m i cili eshte i urbanizuar , ka infrastrukturen percjellse ( ujin , rrymen , kanalizimin ).
Trualli gjindet afer objektit te Handikosit gjegjsisht afer medreses se ndertuar nga shteti Turk , trualli eshte i parcelizuar sipas planit urbanistik posedon dokumentacionin ne emer te pronarit .
Eshte e pershtatshme per banim si dhe per ndonje biznes .

Te interesuarit mund te marrin info. me shume permes telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim