Truall ne Gjilan

Shitet nga: Musa Shahini 30 Gsh 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Adresa: Ruga Gjilan -Presheve
Sipërfaqe: 600 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shes truallin prej 600 metra katrorë ne dalje te Gjilanit ne rrugen Gjilan -Presheve. Munde te me kontaktoni edhe ne Viber +61431765596 dhe ne E-Email ms.ala@hotmail.com cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim