Truall ne Gjilan

Shitet nga: visar 19 Dhj 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet shtepija ne lagjen ilirija(kamnik) . Shtepija eshte e vjeter dhe ka 10 ari oborr eshte vend i pershtatshem per ndertime,trualli osht ne form katrore siq edhe shihet ne foto dhe gjendet ne nje lagje te bukur ka afer etc,interex dhe viva fresh. Ka dhe 2 rrugdalje me nje fjal gjendet ne pozit perfekte te lagjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim