Truall ne lagjen Qenar-Qeshme ARBERIA GJILAN

Shitet nga: miksi 31 Tet 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: 11Ari truall ne gjilan lagjen QenarQeshme
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shes trullin "token" ne gjilan ne lagjen Qenar-Qeshme Arberia afer Xhamis re ,ngjitur me Parkun e ri
rrugt e asfaltuara.uj-sjells.rrym.internet .kanalizim etj.
Mund te koncetrohuni PakaShum ne foto
gjithashtu mund t me kontaktoni per gjdo send rreth tokes ...
VEND Shum i Banushem
kontakt 044 466-563 mund tju perxhigjem dhe ne viber per gjdo inf...
Ndrrim i mundshem mee Lokal

flm per mirkuptim
Gzim-Misimi -MIKSI-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim