Truall per ndertimin e shtepis ne Gjilan

Shitet nga: Aliriza 22 Shk 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Trualli është në sipërfaqe prej 50 ari dhe tjetra ka siperfaqe prej 60 ari si i tillë trualli kufizohet në zonën përkatësisht në anën e djatht ndërmjet Malishevës së ulët dhe Malishevës së epërme të Komunës së Gjilanit dhe me një distanc afërsisht 4 kilometra prej qytetit të Gjilanit. Trualli është i përshtatshëm per ndertimin e shtëpis.Trualli ka ,rrugën ujësjellësin dhe në afërsi ka rrjetin elektrik dhe shumë i përshatshëm për shtëpi banimi.trualli shitet ne tërsi me qmim mjaft të volitshemTrualli posedon dokumentacion të rregullt kadastral ndërsa blerësit të mundshëm mund t'i bëhet bartja e pronësisë vetëm me kontratën mbi shitblerjen.Për më tepër shiko fotot në vijim.Për kontakt dhe informata mund të lajmëroheni në tel ; 044 855 884 dhe ne
045 937 594 ne malishevë .ose ne emajl adresen alirizahyseni@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim