Truall per shtepi

Shitet nga: Aliu 30 Gsh 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 000 EUR

Sipërfaqe: 300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shitet trualli prej 3 ari i pershtatshem per ndertimin e shtepise. Trualli gjinden ne mes te dy shtepive ku njera nga to vetemse eshte e banueshme. Lagja eshte e qete dhe e pershtatshme per banim. Ka rruge te veten dhe eshte shume afer rruges qarkore. Poashtu eshte afer kolegjit FAMA, si mund ta shihni ne linkun e meposhtem:
https://www.google.com/maps/place/Gjilan/@42.4788,21.4522853,297m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x13548d28fe87b91d:0xab45b8a9d06a705!6m1!1e1
Cmimi eshte 80 euro per meter katror!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim