Truall per shtepi

Shitet nga: Agim 16 Pri 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Gjilan
Shes tre ari truall per shtepi ne nje vend shume te mire per ndertim.Trualli gjendet afer Marketit Florimi Center ne rruge te Ferizait.Afer ka dhe Kolegjin Gjilani.Per me teper kontakto ne numer telefoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim