Truall prej 10 ari ne Gjilan

Shitet nga: Bujar Korqaj 10 Shk 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Pajazit Ahmeti
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shes 10ari truall per shtepi banimi afer Restaurant "LATA" ose me saktesisht afer Restaurant "DONI" Gjilan, trualli posedon rrymen kanalizimin dhe e ka rrugen e vet te asfaltuar qe lidhet me rrugen kryesore,eshte vend i pershtatshem per banim dhe me infrastroktur te plot, dhe me mundesi te ndarjes ne 5ari qmimi sipas marrveshjes te interesuarit mund te kontaktojn ne nr. e tel:

+377 (0) 45 676 980

Viber: +37745676980

Whatsapp: +37745676980
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim