Truall prej 1000m2 rreth Osfallt ne lagjen Arber..

Shitet nga: faton 17 Mar 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shitet trualli me siperfaqe prej 1000m2 trualli gjindet ne te dalur prej lagjes arberia, me konkretisht ne hyrje te fshatit velekinc ne rrugen per preshev trualli posedon rrym, uje, kanalizim, telefon,kabllovik ,etj.trualli eshte rreth rruges kryesore, osfalltit dhe posedon edhe rrug dytsore,anash, trualli ka gjersi 19m ne rrugen kryesore duke mos e llogaritur edhe rrugen dytesore gje qe eshte shum i pershtatshem per qfardo lloj veprimtarie, lokale, shtepi banimi etj te interesuarit mund te kontaktojn permes tel 044 460 740 ,044 178 261 dhe jo permes adreses elektronike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim