Truall prej 14 ari ne Gjilan

Shitet nga: Kenan Mustafa 14 Sht 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shitet trualli me sipërfaqe prej 14 Ari në lagjen Arberia në Gjilan.
Trualli posedon qasje në rrjetin elektrik ,rrjetin e ujit dhe kanalizimit si dhe në rrjetin telefonik e të internetit.
Trualli ka rrugë dhe është i përshtatshëm për qëllime afariste për shkakë të pozitës së volitshme.
Çmimi i fundit është 80€ për metër katrorë.
Pronar:Sadri Mustafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim