Truall prej 14 ari ne Gjilan

Shitet nga: haki 10 Jan 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 14000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
shitet trualli me siperfaqe prej 14 ari

Trualli posedon infrastruktur te plotë :
ujsjellsin , kanalizimn , rrymen , rrugen etj ..
Posedojm dokumentacionin e nevojshem te truallit.
Eshte i urbanizuar dhe lejohet ndertimi ne te.

Per info . me te hollesishme kontakt :

044 302 596
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim