Truall prej 17ari ne Gjilan

Shitet nga: haki 19 Mar 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shes trualline prej 17ari per ndryshe 1700m2 trualli e ka afer kanalizimine rrymne rrjetine kablore edhe leje ndertimi ;munci parcelizimi .po mu me konvenone dikujt me ja shite krejte oferta oshte e mire per te interesuarit te na kontaktoni ne ke nr;044542246 dhe mose ta harroje qe ooshte me plane urbanistik dhe rruga me u shtru si ma frik. prona oshte ne emre temine personal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim