Truall prej 436 m2 ne Gjilan

Shitet nga: Bashkim 15 Qer 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet trualli me siperfaqe prej 4 ari e 36 metra afer bazenit te Tafes.Trualli ka afer rrymen ujin dhe kanalizimin.Eshte shum katror dhe ka vend edhe per ndertimin e 2 shtepive. Per ma shum informata lajmrohuni ne numrin e telefonit 044 59 77 77
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim