Truall prej 495 m ne Gjilan mbrapa ETC,VIVA DHE ..

Shitet nga: Besnik 05 Gsh 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 495 m2
Komuna: Gjilan
Trolli gjindet Mbrapa qendrave tregtare Etc,Viva etj.
Trolli posedon rrugen,rrym,kanalizim dhe ujsjells dhe leje ndertimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim