Truall prej 7.50 ari dhe Shtëpi me 6.18 ari ne G..

Shitet nga: Parcella 08 Jan 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia tri katëshe me siperfaqe rreth 300 m2 me 6.18 ari dhe trulli po në të njejtin vend me siperfaqe 7.50 ari. Shtëpia gjindet te qerdhja e fëmijëve te udhëkryqi i rrugës per prishtinë ( te Durrësi 1 euro ) në rr. Ibrahim Uruqi 32.

Çmimi i përgjithshëm i truallit prej 7.50 Ari ...... 180 000 € dhe Shtëpis me 6.18 Ari .........240 000 €

Shtëpia dhe trualli është në emrin tim dhe mund të bartet te blersit menjëher.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim