Trualli 34 Ari

Shitet nga: Ismajl 21 Tet 01:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet trualli me hapsire prej 34 ari afer fshatit Makresh (150 metra larg reastaurantit LURA), me saktesisht perballe vilave te kompanise Magjistrala. Trualli posedon rruge te asfaltuar, rryme dhe uje (pusi i cili shihet ne foto). Trualli perbehet nga nje pjese me toke bujqesore, nje pjese e dedikuar per ndertimin e vilave dhe pjesa tjeter mal me drunj te larte. Ka te mbjellura me teper se 100 fidane me lloje te ndryshme te frutave te cilat shihen edhe ne foto. Ka te mbjellur rrush tryeze, dredheza, dhe te gjitha prodhimet tjera qe shihen ne foto, qe do te thote se pervec trullit qe eshte i pershtatshem per ndertimin e vilave, eshte edhe toke pjellore.
Cmimi ne baze te marreveshjes, vjen ne konsiderim edhe nderrimi me banese, truall, shtepi etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim