Trualli Prej 11 Ari

Shitet nga: Nazim 18 Tet 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 1100 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Trualli gjindet rruges GJILAN-PRISHTIN Perball Mishtores Gazi
Trualli ka rrugen , rrymen , ujin gjith infrastrukturen Dhe eshte i pershtatshem Per Ndertim
Bartja behet menjeher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim