Trualli me qira ne hyrje te Gjilanit

Shitet nga: ferat 22 Shk 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Ipet trualli me qira ne Rrugen per bujanovc . Trualli eshte i gatshem per biznes saktesisht eshte i rrethuar dhe ka 6500 m katror.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim