Trualli ne Gjilan

Shitet nga: nexhat 08 Mar 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Trualli ne shitje
Trualli gjendet ne lagjen Bregu i Djegur ose rruga e vjeter e Kumanoves. Trualli posedon 4 ari. Eshte e lejuar nga komuna per ndertim, Posedon kanalizim, rryme, ujesjelles dhe rruge. Ka dalje ne rrugen e ferizajit. Dhe trualli eshte ne emrin tim.

Cmimi sipas marreveshjes.
Nr per kontakt: 044-163-755
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim