Trualli ne Gjilan

Shitet nga: Egzon 01 Tet 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR   17 000 EUR

Adresa: Livoq i Poshtem
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shitet trualli ne Livoq te poshtem, toka ka 5 ari me dalje ne dy rruge dhe eshte e pershtatshme per objekt banimi dhe biznes.

Toka posedon uje dhe energji elektrike.

Distanca nga qendra e Gjilanit, vetem 4.11 Km.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim